HAKKIMIZDA

EGECRETE Yapı Kimyasalları; yarım asrı aşkın deneyimi ve geniş ürün yelpazesiyle, inşaat sektörünün vazgeçilmez tedarikçisidir. Müşteri odaklı yönetim felsefesi ile dünya şirketlerinin tercihi durumundadır. Uluslararası firmalarla kurulan ortaklıklar, yapılan üretim anlaşmaları, geliştirilen ürünler ve yeni pazarlara açılma faaliyetleri sayesinde artan üretim kapasitesi, beraberinde mükemmelleşen kalite anlayışı, EGECRETE Yapı Kimyasalları'nın Türkiye'nin en önemli organize kimya tesisi olma yönündeki hedefine ulaşmak için gösterdiği çabaların bir bütünüdür.

 

EGE HOLDING

 

EGECRETE Yapı Kimyasalları sürekli kıldığı teknoloji yatırımlarıyla, müşterilerinin ve iş ortaklarının artan beklentilerine çözümler sunmaktadır. Adapazarı'ndaki 120 bin metrekarelik arazisinde hayata geçirdiği organize kimya tesisiyle faaliyet alanlarını genişleten EGECRETE Yapı Kimyasalları, bilgi birikimi ve deneyimlerini uluslararası işbirlikleri ile geliştirmektedir. Bütün bu faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi ve geliştirilmesi için gerekli kurumsal yapılanmalar sonuçlandırılmış, bu sayede müşterilere sunulan hizmetlerin kalitesi arttırılmıştır.

Farklı alanlarda uzmanlaşmış teknik kadrosu, konusunda eğitimli çalışanları, doktoralı araştırmacılardan oluşan Ar-Ge ekibi ve üst düzey yöneticileri ile bir takım olarak çalışan EGECRETE Yapı Kimyasalları, lider konumunu sürekli kılmakta ve geliştirmektedir.

EGECRETE Yapı Kimyasalları, Euclid Chemical (RPM) gibi dünyanın önde gelen kimya kuruluşları ile üretim konularında işbirliği içerisindedir.

EGECRETE Yapı Kimyasalları'nın Adapazarı tesisleri İstanbul il merkezine 130 km uzaklıkta olup, ana limanlara yakın ve TEM otoyoluna 2 km uzaklıktadır.

 

ADAPAZARI FABRİKA

 

 

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kabul